Dziś jest wtorek, 15.06.2021, imieniny Jolanty, Wita
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » "PÓJDŹMY WSZYSCY DO STAJENKI" - grupa V

"PÓJDŹMY WSZYSCY DO STAJENKI" - grupa V

IMG_7386

Święta Bożego Narodzenia, to jedne z piękniejszych w naszej tradycji -  magiczne i niepowtarzalne. Związane z nimi charakterystyczne zwyczaje są ważne zwłaszcza dla dzieci, które szczególną, świąteczną atmosferę zapamiętują na całe życie. Dzieci z grupy V przygotowały przedstawienie jasełkowe. 18 grudnia 2020r. pięciolatki przebrane w piękne stroje śpiewały kolędy, recytowały i tańczyły opowiadając w ten sposób historię narodzenia Jezusa. Ze względu na sytuację epidemiczną jasełka obejrzała tylko Pani Dyrektor Agnieszka Mozio, która złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Niestety, w tym roku społeczność przedszkolna, podobnie jak rodzice dzieci mogli zobaczyć je wyłącznie w wersji online. Na zakończenie uroczystości przedszkolaki symbolicznie podzieliły się opłatkiem. To był w grupie „Niedźwiadków” wyjątkowy dzień. Okolicznościowa dekoracja sali, charakteryzacja i zaangażowanie małych aktorów sprawiły, że wszyscy odczuliśmy już świąteczny klimat. Wychowawczyni grupy V  Elżbieta Bartosik składa serdeczne podziękowania Rodzicom za pomoc w przygotowaniu jasełek.

                                                                                                                                                  E.B.

 

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności