Dziś jest piątek, 30.10.2020, imieniny Zenobii, Przemysława
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » PODZIĘKOWANIA DLA NASZEGO PRZEDSZKOLA ZA UDZIAŁ W XX EDYCJI AKCJI "GÓRA GROSZA"

PODZIĘKOWANIA DLA NASZEGO PRZEDSZKOLA ZA UDZIAŁ W XX EDYCJI AKCJI "GÓRA GROSZA"

Towarzystwo Nasz Dom podziękowało naszej placówce za aktywny udział w tegorocznej  akcji "Góra Grosza". Jej celem jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, kwalifikowanych rodzin zastępczych oraz dla najbardziej potrzebujących domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze.
Zebrane środki przeznaczone zostaną m. in. na remonty i doposażenia infrastruktury placówek i ośrodków dla dzieci i młodzieży, pomoc specjalistyczną  (np. pomoc medyczną, rehabilitację i terapię), programy i staże dla młodzieży, edukację dzieci i opiekunów, wypoczynek dla dzieci i młodzieży, rozwój rodzinnej pieczy zastępczej.
Serdecznie dziękujemy dzieciom ich Rodzicom za udział w akcji.

Agnieszka Balcerzak