Dziś jest wtorek, 16.07.2024, imieniny Mariki, Benity
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Podsumowanie Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Wyzwania Teodora" - grupa III i IX

Podsumowanie Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Wyzwania Teodora" - grupa III i IX

Pamiatkowe dyplomy - grupa IX

Grupa „Niedźwiadki” i „Pszczółki” w bieżącym roku szkolnym zrealizowały Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Wyzwania Teodora " - IV edycja, czyli o tym, jak pewien bocian o imieniu Teodor chciał zostać profesorem nauk przedszkolnych. Głównym celem niniejszego projektu jest wspomaganie wszechstronnego rozwoju dziecka, ale także uświadomienie dzieciom, że o własny rozwój można dbać w każdym wieku, a pomoc okazywana innym jest równie ważna, jak troska o siebie samego. Natomiast wszelkie podejmowane działania mogą być kreatywnym wyzwaniem. Przedszkolaki realizowały I moduł projektu i zdobyły następujące sprawności:

- Sprawność artystycznej duszy

- Sprawność pomocnej dłoni

- Sprawność zdrowego osiłka

- Sprawność kuchcikowego mistrza

- Sprawność antynudka

- Sprawność kochającego serca

- Sprawność przyjaciela przyrody

Po zrealizowaniu danego zadania , dzieci otrzymywały odznakę zdobytej wiedzy i umiejętności w danym zakresie, którą wklejały do specjalnej karty. Przedszkolakom udało się zrealizować wszystkie wyznaczone zadania. Po zakończeniu projektu dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, a placówka zdobyła certyfikat. To była wspaniała przygoda z Bocianem Teodorem… Nie ostatnia.

 A. B.

zdjęcia: grupa III

             grupa IX

 


Pozostałe aktualności