Dziś jest poniedziałek, 28.11.2022, imieniny Zdzisława, Lesława
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » POCZĄTEK ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

POCZĄTEK ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

przedszkole

1 września 2022r. Gminne Przedszkole przy ul. Szkolnej 14 pracuje w godz.: 7.00 -16.00, Oddziały Zamiejscowe w Dziadowicach i Miłaczewie: 8.00 – 13.00. Dzieci mogą przebywać w przedszkolu w godzinach wcześniej zadeklarowanych przez rodziców. Przedszkolaki należy zaopatrzyć w podpisane łapcie oraz zapasowe ubranie. Szatnie znajdują się przy salach poszczególnych grup, znaczki rozpoznawcze znajdziecie Państwo na listach. Dzieci z oddziałów zamiejscowych śniadanie przynoszą sobie z domu, w przedszkolu będzie podana herbata.

                                                                                                                                                          Zapraszamy

fot.: Tolmacho/Pixabay

 


Pozostałe aktualności