Dziś jest środa, 21.02.2024, imieniny Eleonory, Kiejstuta
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Pluszowy przyjaciel dzieci

Pluszowy przyjaciel dzieci

gr. V Dzien Pluszowego Misia - pamiatkowe zdjecie z misiami

25 listopada przypada Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu wszystkie przedszkolaki przyniosły do przedszkola swoje ulubione maskotki. Dzieci zapoznały się z historią pluszowego misia oraz opowiadały o swoich pluszowych przytulankach. Chętnie uczestniczyły w wielu różnych zabawach z misiami – tanecznych, ruchowych, matematycznych, muzycznych, plastycznych i in. Z uwagą słuchały fragmentów książek, których bohaterami są misie, oglądały bajki, poznały też różne ciekawostki dotyczące zarówno bohaterów bajek jak i prawdziwych niedźwiadków. Ich ulubieńcy towarzyszyli im również podczas zabaw dowolnych z kolegami oraz odpoczynku. Dzień ten zawsze sprawia dzieciom wiele radości dlatego już na stałe wpisał się w kalendarz przedszkolnych uroczystości.

E.B.

zdjęcia: grupa X

            grupa V

            grupa II

            grupa III

            grupa VIII

            grupa VII

            grupa IV  

             grupa I

             grupa VI

 


Pozostałe aktualności