Dziś jest sobota, 25.03.2023, imieniny Marioli, Dyzmy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » PIĘCIOLATKI Z GRUPY V i VI W PRZEDSZKOLNEJ KUCHNI

PIĘCIOLATKI Z GRUPY V i VI W PRZEDSZKOLNEJ KUCHNI

Przedszkolaki w kuchni

W ramach realizacji tematyki kompleksowej „Kulinarne wyzwania” dzieci grupy V i VI pod opieka wychowawców wybrały się na wycieczkę do przeszklonej kuchni. Dzięki tej wizycie  dzieci miały możliwość zapoznania się z profesjonalnym  wyposażeniem kuchni. Uwagę przedszkolaków zwróciły bardzo duże garnki.  Panie  kucharki opowiedziały dzieciom, w jaki sposób przygotowywane są posiłki, pokazały co gotują przedszkolakom na obiad i gdzie przechowują swoje zapasy. Pani intendent wspólnie z przedszkolakami ustaliła menu na przyszły tydzień, wybierając potrawy i zupy, które dzieciom smakują najbardziej. To była  bardzo interesująca i pouczająca wycieczka.

A. Dembińska

zdjęcia: grupa V

            grupa VI


Pozostałe aktualności