Dziś jest wtorek, 16.07.2024, imieniny Mariki, Benity
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Pięciolatki na niezwykłej lekcji - grupa IV

Pięciolatki na niezwykłej lekcji - grupa IV

wycieczka dzieci dp p. Lament+-w, alpaki, pawie ryby (1)

Dnia 12.06 dzieci z gr IV na zaproszenie państwa Urszuli i Zbigniewa Lamentów, dziadków naszej koleżanki Letycji, uczestniczyli w niezwykłej lekcji przyrody. Przedszkolaki zostały bardzo miło przyjęte przez gospodarzy. Podczas zwiedzania obiektu dzieci miały okazję podziwiać piękne rośliny, zaobserwować różne zwierzęta, ale również pogłaskać je czy nakarmić. Dzieci z zainteresowaniem przyglądały się alpakom i owieczkom kameruńskim. Podziwiały pawie, oraz karmiły karpie w stawie. W trakcie wycieczki na dzieci czekał też słodki poczęstunek i prezenty. Czas spędzony w otoczeniu przyrody i zwierząt ze wspaniałymi właścicielami na pewno na długo zostanie wszystkim w pamięci. Serdecznie dziękujemy państwu Lamentom za zaproszenie i niezapomniane wrażenia.

 A.D.M.

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności