Dziś jest sobota, 15.06.2024, imieniny Jolanty, Wita
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Pasowanie na Przedszkolaka w grupie Pszczółek

Pasowanie na Przedszkolaka w grupie Pszczółek

Wspolna fotografia - IX

„Wyciągnijcie dwa paluszki, równiuteńko złączcie nóżki, wszystkiego uważnie słuchajcie i wyraźnie powtarzajcie.” MY „PSZCZÓŁKI” PRZYRZEKAMY:

 

BYĆ OD DZIŚ PRZEDSZKOLAKAMI

NIE GRYMASIĆ I NIE SZLOCHAĆ

ZAWSZE SWOJE PANIE KOCHAĆ

GRZECZNIE BAWIĆ SIĘ I FIKAĆ

I W MIG ZAJADAĆ Z TALERZYKA

OD DZIŚ ZAWSZE BYĆ ZUCHAMI I DOBRYMI KOLEGAMI

 

09.05.2024 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka dzieci z grupy Pszczółki. Przedszkolaki zaprezentowały się w części artystycznej, dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Występując przed publicznością dzieci wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami ale również odwagą. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcia ramienia każdego przedszkolaka czarodziejską kredką przez Panią Dyrektor. Ta wyjątkowa chwila wzbudziła wiele emocji u dzieci. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy i medale oraz upominki od swoich rodziców. Po zakończeniu części oficjalnej dzieci pozowały do pamiątkowego zdjęcia. Przedszkolakom gratulujemy, życzymy dużo uśmiechu, radosnych i szczęśliwych chwil każdego dnia pobytu w przedszkolu.

AB

Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności