Dziś jest sobota, 23.09.2023, imieniny Bogusława, Tekli
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Pasowanie na przedszkolaka w grupie "Jeżyki"

Pasowanie na przedszkolaka w grupie "Jeżyki"

Zdjecie grupowe z goscmi

Dzień 24 listopada 2022 r. za pewne na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków z grupy „Jeżyki” i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia części artystycznej. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak już dużo potrafią. Były więc piosenki, tańce i wierszyki. Następnie dzieci złożyły uroczyste przyrzeczenie, że od dziś będą dzielnymi przedszkolakami. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka „zaczarowaną” kredką przez panią dyrektor Agnieszkę Mozio. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz upominek. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

M.G.

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności