Dziś jest czwartek, 20.01.2022, imieniny Fabiana, Sebastiana
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA - grupa III

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA - grupa III

20210526_111116[1]

26.05.2021r. w naszym przedszkolu odbyła się ważna i wyjątkowa uroczystość podczas której dzieci z grupy „Kotki” zostały oficjalnie włączone do grona przedszkolaków Gminnego Przedszkola w Malanowie. Choć zabrakło obecności rodziców, dzieci z dużą odwagą i zaangażowaniem stanęły przed kamerą, by zaprezentować swoje umiejętności i pokazać, jak wiele się już w przedszkolu nauczyły.  Po uroczystym powitaniu przez p. dyrektor A. Mozio, dzieci zaprezentowały program artystyczny, w którym recytowały wiersze, śpiewały piosenki w j. polskim oraz angielskim, tańczyły oraz grały na instrumentach. Nie mogło zabraknąć również podziękowania swoim rodzicom wierszem oraz piosenką w tym wyjątkowym dniu, jakim był Dzień Mamy.Po występie dzieci przystąpiły do złożenia przedszkolnego ślubowania, a następnie p. Dyrektor pasowała każdego „kotka” symboliczną kredką witając w gronie przedszkolaków. Na koniec dzieci otrzymały z rąk swoich pań upominki zakupione przez rodziców na pamiątkę tego ważnego wydarzenia. Z ogromną radością witamy wszystkie dzieci z gr. III w gronie naszych przedszkolaków i życzymy, aby ten ważny okres  w życiu każdego dziecka przynosił im wiele radości, samych pogodnych i przyjemnych chwil oraz niezapomnianych wrażeń i doświadczeń.                  

Ewelina Czekała

 

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności