Dziś jest piątek, 24.06.2022, imieniny Jana, Danuty
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA - grupa I i IX

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA - grupa I i IX

Przedszkolaki z grupy IX z pamiatkowymi dyplomami

"My jesteśmy przedszkolaczki,

Maluszki kochane..."

Pasowanie na przedszkolaka to pierwsza i jakże wyjątkowa uroczystość w życiu każdego dziecka. Taki to właśnie szczególny dzień miał miejsce dnia 19 maja w grupie Biedroneczek oraz 20 maja w grupie Pszczółek, uroczystości te połączone były ze zbliżającym się świętem Dnia Mamy i Taty.
Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności,wzbudzając niemały zachwyt zaproszonych gości – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Nasze przedszkolaki bezbłędnie recytowały wiersze, zaśpiewały piosenki oraz zatańczyły w rytmie. Po złożonej uroczystej przysiędze , pani dyrektor dokonała pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Duma rozpierała maluszki, a także rodziców, którzy z uśmiechem i wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy. Przedszkolakom życzymy, aby nowy rozdział w ich życiu, w roli przedszkolaka przyniósł im wiele radości, samych pogodnych i przyjemnych chwil w gronie kolegów oraz ciekawych doświadczeń.
Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania, medal i upominek. Przedszkolaczki również obdarowały swoich rodziców własnoręcznie przygotowanymi laurkami i prezentami. Uroczystość przebiegła w ciepłej i miłej atmosferze, na pewno pozostanie na długo w pamięci dzieci oraz ich rodziców. Nie obyło się także bez łez i wzruszeń.
Z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca składamy wszystkim Rodzicom serdeczne życzenia, wszelkiej pomyślności, zdrowia oraz wielu radosnych chwil w życiu.

Agnieszka Balcerzak
Małgorzata Przygońska

 

zdjęcia: grupa I

            grupa  IX


Pozostałe aktualności