Dziś jest sobota, 23.09.2023, imieniny Bogusława, Tekli
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » „Najważniejsza jest rodzina” - grupa IV

„Najważniejsza jest rodzina” - grupa IV

dzieci trzymaja dyploy

"Dom to miejsce wyjątkowe. Może być na końcu świata! Najważniejsza jest rodzina, czyli mama, ja i tata! Mama i tata to świat nasz cały, ciepły, bezpieczny, barwny, wspaniały, to dobre, czułe, pomocne ręce i kochające najmocniej serce.!"
Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem. Dlatego też co roku w naszym przedszkolu nauczycielki pomagają dzieciom wyrazić ich miłość do rodziców organizując Dzień Mamy i Taty. Z tej właśnie okazji  po długim wyczekiwaniu w grupie IV „Zajączki” 22 czerwca 2022 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji „Dnia mamy i taty oraz zakończenia roku”. Sala przedszkolna stała się sceną, na której dzieci w pięknych strojach zaprezentowały bogaty program artystyczny. Swój występ rozpoczęły przywitaniem gości. Następnie były wiersze, piosenki, tańce oraz życzenia dla kochanych rodziców. Jednym z punktów programu była piosenka o rodzinie wykonana przez dzieci w języku angielski. Po zakończonym występie dzieci otrzymały dyplomy „Super przedszkolaka” a kochanym rodzicom wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. Dzieciom i rodzicom życzymy, by wakacje były czasem zasłużonego i bezpiecznego wypoczynku.


A.    Dembińska

 zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności