Dziś jest sobota, 23.09.2023, imieniny Bogusława, Tekli
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Muzyczna wizyta w naszym przedszkolu

Muzyczna wizyta w naszym przedszkolu

Nauczyciele szoly muzycznej w wTurku

Dnia 15.05.23r. w Gminnym Przedszkolu w Malanowie odbyła się niezwykła wizyta – nauczyciele i uczniowie szkoły muzycznej im. Witolda Lutosławskiego z Turku zorganizowali dla starszaków specjalne przedstawienie, podczas którego mogli oni posłuchać muzyki oraz spróbować swoich sił w grze na instrumentach. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem obserwowały, jak nauczyciele prezentowali swoje umiejętności na różnych instrumentach, takich jak skrzypce, flet poprzeczny czy wiolonczela. Mogły też dotknąć instrumentów i posłuchać, jak brzmią, gdy ktoś na nich gra. Następnie uczniowie szkoły muzycznej Małgosia Misiek uczennica w III klasie skrzypiec pod kierunkiem Pawła Kulczyckiego i Wojciech Kaczorowski w IV klasie akordeonu pana Radosława Darula zagrali dla przedszkolaków. Wizyta w przedszkolu była nie tylko atrakcyjnym i edukacyjnym przedstawieniem dla dzieci, ale także okazją do promocji szkoły muzycznej i zachęcenia rodziców do zapisywania swoich dzieci na zajęcia. Dzięki takim spotkaniom dzieci rozwijają zainteresowania muzyczne oraz wzbogacają wiedzę na temat instrumentów. Spotkanie dostarczyło przedszkolakom wiele niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy serdecznie nauczycielom szkoły muzycznej p. Iwonie Gorgol- wiolonczela, p. Zuzannie Borowieckiej- flet i p. Pawłowi Kulczyckiemu- skrzypce za muzyczną wizytę w naszym przedszkolu i zapraszamy ponownie.

 

A.D.M.

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności