Dziś jest wtorek, 15.06.2021, imieniny Jolanty, Wita
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » MIKOŁAJKI W PRZEDSZKOLU

MIKOŁAJKI W PRZEDSZKOLU

mik IV

…Mikołajki, Mikołajki
Święto dzieci,
pięknie bucik w Mikołajki blaskiem świeci,
każdy czyści, poleruje,
na prezenty go szykuje…


  Dziś w naszym przedszkolu był właśnie ten szczególny dzień dla wszystkich przedszkolaków. Dzieci od samego rana były podekscytowane i z niecierpliwością wyglądały przez okna,  spodziewając się niespodzianek. Te, pojawiły się wraz z Mikołajem, który w towarzystwie pani Dyrektor przyniósł dzieciom wielkie worki prezentów i zostawił je w każdej grupie przedszkolnej. Oprócz prezentów od Mikołaja dzieci mogły obejrzeć nagranie, w którym Wójt Gminy – p. Ireneusz Augustyniak odczytuje wiersz R. Lasoty pt. „Kłopoty św. Mikołaja oraz składa wszystkim życzenia na nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Mikołajkowy dzień był pełen wrażeń oraz radości z otrzymanych prezentów.

Ewelina Czekała

zdjęcia: galeria

 

 


Pozostałe aktualności