Dziś jest sobota, 25.03.2023, imieniny Marioli, Dyzmy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » MIKOŁAJ W NASZYM PRZEDSZKOLU

MIKOŁAJ W NASZYM PRZEDSZKOLU

DZIEWCZYNKA WRECZA MIKOLAJOWI PREZENT

„… Mikołajki, Mikołajki święto dzieci, pięknie bucik w Mikołajki blaskiem świeci, każdy czyści, poleruje, na prezenty go szykuje…”

5 grudnia przed południem wszystkie dzieci z naszego przedszkola zebrały się, aby posłuchać kolęd i pastorałek w wykonaniu grupy muzycznej Art-ES z Pabianic, która starała się wprowadzić wszystkich w świąteczny nastrój. Nie było również zaskoczenia, kiedy w drzwiach pojawił się św. Mikołaj – biskup. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały jego wizyty. Ten wyjątkowy Gość opowiedział dzieciom historię, jak został świętym oraz obdarował przedszkolaki prezentami. Dzieci chcąc mu podziękować zaśpiewały piosenki oraz wykonały wspólne zdjęcia. Na koniec również św. Mikołaj otrzymał upominek od całej społeczności przedszkolnej. Mikołajkowy dzień był pełen wrażeń oraz radości z otrzymanych prezentów. Prezenty świąteczne zostały zakupione z funduszy Rady Rodziców.

E.Cz.

 

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności