Dziś jest piątek, 27.05.2022, imieniny Jana, Juliusza
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRAW DZIECKA 2021

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRAW DZIECKA 2021

Prawa IX

20 listopada świętujemy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. To wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to czas, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. We wszystkich grupach odbyły się tematyczne zajęcia. Dzieciom zostały przybliżone Prawa Dziecka oraz ich wielka ranga. Z tej okazji w każdej grupie odbyło się wiele ciekawych zabaw muzyczno-ruchowych. A dzieciom towarzyszył śmiech i dobra zabawa.
Ten dzień miał wielkie znaczenie dla przedszkolaków. Dzięki niemu uświadomiły sobie, jak ważne są ich prawa i że mimo, iż są mali trzeba je szanować i kochać. Mimo wszystko i bezinteresownie.

 

Agnieszka Macikowska

 

zdjęcia: grupa X

            grupa IV

            grupa II

            grupa V

            grupa VII

            grupa III

             grupa I

             grupa IX

             grupa VIII


Pozostałe aktualności