Dziś jest poniedziałek, 30.01.2023, imieniny Macieja, Martyny
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI

Dzieci z gr. VII z pracami plastycznymi

Od kilku lat, 15 września obchodzi się International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Dzieci, nauczyciele, pracownicy przedszkoli, szkół, instytucji kultury na całym świecie, organizują tego dnia wiele działań, które pomagają odkryć talenty najmłodszych, poznać ich mocne strony i je zaprezentować. W naszym przedszkolu Dzień Kropki obchodzony był na różne sposoby: gry, zabawy ruchowe, plastyczne, itp. , które pozwalały wykazać się pomysłowością, kreatywnością i dały wiele radości naszym przedszkolakom.

E.Cz.

zdjęcia: grupa VII

            grupa IV

            grupa IX

            grupa X

            grupa II

            grupa I

            grupa V

            grupa VI

             grupa III


Pozostałe aktualności