Dziś jest niedziela, 07.08.2022, imieniny Doroty, Kajetana
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » "MAMO, TATO, WAKACJE TUŻ, TUŻ"

"MAMO, TATO, WAKACJE TUŻ, TUŻ"

zako+�czenie toku gr.2

Pod takim hasłem we wtorkowe popołudnie  14 czerwca, dzieci z grupy II świętowały Dzień Mamy i Taty, który nie odbył się w maju ze względu na panujący wirus ospy w naszej grupie. Dzieci prezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne oraz grę na instrumentach przez co udowodniły jak bardzo kochają swoich rodziców. Nastrój uroczystości był podniosły, radosny, przebiegał w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze. Druga część uroczystości dotyczyła nadchodzących wakacji, gdzie dzieci symbolicznie zakończyły rok szkolny.  Mamy nadzieję, że wszystkim się podobało i jeszcze raz życzymy rodzicom zdrowia i pociechy ze swoich dzieci, a dodatkowo  wszystkim przedszkolakom słonecznych i bezpiecznych wakacji  Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane upominki.

A.D.M