Dziś jest poniedziałek, 28.11.2022, imieniny Zdzisława, Lesława
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » "MAMO, TATO NIE PAL PRZY MNIE"

"MAMO, TATO NIE PAL PRZY MNIE"

Prace dzieci i rodzicow.

W roku szkolnym 2021/2022 nasze przedszkole współpracowało z PSSE w Turku. Realizowane były programy, których głównym celem było zwiększenie aktywności fizycznej, promowanie zdrowego stylu życia oraz zapobieganie chorób spowodowanych paleniem tytoniu. Dzięki programom edukacyjnym: „Mamo, Tato co Ty na to”, i „Czyste powietrze wokół nas” wśród dzieci kształtowane są postawy zdrowotne. W ramach działań z okazji „Światowego Dnia bez Tytoniu” dzieci z grup starszych brały udział wspólnie z rodzicami w przeglądzie plastycznym „Mamo, Tato nie pal przy mnie” i wykonały plakaty o tematyce antynikotynowej, plakaty można było oglądać na wystawie w przedszkolu. Bardzo dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i udział w przeglądzie.

 K.I.

zdjęcia: galeria

   


Pozostałe aktualności