Dziś jest sobota, 15.06.2024, imieniny Jolanty, Wita
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Mamo, Tato! Kochamy Was!

Mamo, Tato! Kochamy Was!

Mamo, Tato kochamy Was - gr IX

Mama i tata to najważniejsze osoby w życiu każdego dziecka. By wyrazić swą ogromną miłość do rodziców przedszkolaki z wszystkich grup wiekowych wystąpiły dla swoich najbliższych w pięknych programach artystycznych zawierających czułe słowa, miłe gesty, wzruszające wiersze oraz piosenki. Chcąc podziękować za trud wychowania własnoręcznie wykonały oraz wręczyły swoim rodzicom upominki. Niech te chwile zostaną w ich pamięci na długo, a prezenty przypominają o tym pięknym wydarzeniu.

E.Cz.

zdjęcia: grupa VI

            grupa VII

           grupa V

           grupa IX

           grupa III

           grupa IV

           grupa X

         grupa VIII


Pozostałe aktualności