Dziś jest wtorek, 15.06.2021, imieniny Jolanty, Wita
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » „MAMO, TATO, KOCHAM WAS”

„MAMO, TATO, KOCHAM WAS”

Taniec do piosenki Cudownych rodzicow mam

W tym roku ze względu na sytuację pandemiczną przedszkolaki nie mogły zaprosić swoich rodziców do przedszkola. Jednak mimo wszystko dzieci przygotowały dla nich specjalne życzenia z okazji Dnia Mamy i Taty oraz własnoręcznie wykonały upominki. Swoją miłość i wdzięczność najmłodsi wyrazili w formie programów artystycznych, które drogą elektroniczną dotarły do każdego rodzica. Wychowawczynie dołączają się do życzeń składając Rodzicom dużo zdrowia oraz wszystkiego co najlepsze.

E.B

zdjęcia: grupa I

            grupa II

            grupa III

            grupa V

            grupa VII

            grupa VIII

            grupa IX

 


Pozostałe aktualności