Dziś jest wtorek, 16.07.2024, imieniny Mariki, Benity
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Mamo, Tato jestem przedszkolakiem – grupa I

Mamo, Tato jestem przedszkolakiem – grupa I

Dzieci z gr. I  w opaskach misiach stoja  przed rodzicami.

18 maja w grupie I odbyła się uroczystość Pasowania na przedszkolaka połączona z Dniem Mamy i Taty. „Niedźwiadki” w obecności zaproszonych gości zostały uroczyście przyjęte w poczet przedszkolaków. Rodzice najpierw obejrzeli program artystyczny w wykonaniu swoich pociech. Dzieci z przejęciem śpiewały piosenki, recytowały wierszyki, grały na instrumentach oraz prezentowały się w tańcu. Kiedy wykazały się wszystkimi umiejętnościami, jakie powinien posiąść prawdziwy przedszkolak otrzymały medal, złożyły przyrzeczenie oraz swój paluszkowy podpis na Akcie ślubowania. Następnie dyrektor naszego przedszkola p. Agnieszka Mozio dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. W związku ze zbliżającym się Dniem Mamy, a w czerwcu Dniem Taty maluszki składały swoim rodzicom życzenia oraz wręczały przygotowane wcześniej wyjątkowe upominki będące wyrazem ich miłości, szacunku i wdzięczności. Na zakończenie p. dyrektor wręczyła trzylatkom pamiątkowe dyplomy, a rodzice prezenty. Pomimo wielkich emocji towarzyszących temu wydarzeniu dzieci wykazały się samodzielnością, odwagą i udowodniły, że są godne miana prawdziwego przedszkolaka. Wszystkim serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie tej uroczystości.

E.B.

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności