Dziś jest poniedziałek, 23.05.2022, imieniny Iwony, Emilii
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » MAMO, TATO – JESTEM PRZEDSZKOLAKIEM – grupa III i VI

MAMO, TATO – JESTEM PRZEDSZKOLAKIEM – grupa III i VI

gr. III Pasowanie na przedszkolaka - przygotowania do wystepu

W dniach 14  i 20 grudnia kolejne dzieci z naszej placówki zostały przyjęte w poczet Społeczności Gminnego Przedszkola w Malanowie. Tym razem w gr.  III „Wiewióreczki” i w gr. VI  „Żabki” odbyły się uroczystości „Pasowania na Przedszkolaka”. Niestety, lecz zabrakło na nich Rodziców z powodu pandemii – przebieg mogli obejrzeć w nagraniu online.Uroczystości rozpoczęły się od krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie dokonało się uroczyste pasowanie każdego dziecka na przedszkolaka, którego dokonała Pani Dyrektor „magiczną kredką”. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz drobny upominek. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i wrażeń zarówno dla dzieci, nauczycieli oraz dumnych ze swoich pociech rodziców.   
                                                                                                                              

Edyta Wasik

 

zdjęcia : grupa III

               grupa VI


Pozostałe aktualności