Dziś jest poniedziałek, 27.05.2024, imieniny Jana, Juliusza
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu „Zapobiegajmy Pożarom”

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu „Zapobiegajmy Pożarom”

laureaci konkursu Zapobiejgajmy Pozarom

15 marca 2024 roku nastąpiło rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu „Zapobiegajmy Pożarom” etap gminny. Wśród uczestników konkursu były dzieci z  z Gminnego Przedszkola w Malanowie. Prace plastyczne były inspirowane zagadnieniami ochrony przeciwpożarowej, działalnością straży pożarnych, tradycją i życiem strażackich środowisk oraz propagowaniem pozytywnych postaw społecznych. Z ogromna przyjemnością informujemy, że dzieci            z Naszego przedszkola po raz kolejny odniosły ogromy sukces.

I miejsce - Amelia Frankowska z grupy VIII – wych. A. Dembińska

III miejsce - Aleksander Maciejewski z grupy IV- wych. A. Dewicka-Misiek.

Na konkurs zostały zgłoszone prace plastyczne, które wykonały:

Grupa III- Lena Grabowska, Nikodem Gruszczyński, Marcelina Zwolińska – wych. E. Bartosik

Grupa IV – Kacper Janeczek, Adam Kowalski, Jan Jagieła, Szymon Grzelak, Wiktor Łyskanowski, Aleksander Maciejewski – wych. A. Dewicka – Misiek

Grupa VI- Hubert Sęk, Oliwia Słowińska – wych. E. Czekała

Grupa VII- Laura Ogrodowczyk, Wiktoria Dębińska, Lena Dopieralska, Antonina Harasna, Letycja Perlińska – wych. E. Wasik

Grupa VIII – Amelia Frankowska, Franciszek Hoch, - wych. A. Dembińska

Grupa IX - Zofia Wasik, Lena Kurzyńska – wych. A. Balcerzak

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

A.D.