Dziś jest niedziela, 07.08.2022, imieniny Doroty, Kajetana
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » „KOTKI” Z GR. V NA ULOTERAPII

„KOTKI” Z GR. V NA ULOTERAPII

dzieci z gr. V w towarzystwie pszczelarza

O tym, jak ważną rolę w naszym życiu pełnią pszczoły - wiedzą wszyscy.  By utrwalić zdobyte wiadomości nt. środowiska naturalnego, jakim jest łąka i aby zgłębić tematykę dotyczącą życia pszczół oraz pracy pszczelarza, 03.06.2022r. wybraliśmy się do ciekawego miejsca – Uloterapii w Młodzianowie. Dzięki gościnności p. J. Włodarskiego mogliśmy zobaczyć domki uloterapii i pracujące wewnątrz pszczoły. Dzieci z bliska zobaczyły budowę ula, pracownię, w której powstaje miód, a także przyglądały się całemu procesowi „od kwiatu do miodu”. Wycieczce towarzyszyły ciekawe opowieści gospodarza, który starał się zaciekawić dzieci i przekazać im jak najwięcej wiadomości o swojej pasji i pracy.

E. Cz.

zdjęcia: galeria

 


Pozostałe aktualności