Dziś jest niedziela, 29.01.2023, imieniny Franciszka, Zdzisława
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » KONKURS PLASTYCZNY „CUDA Z JESIENNEGO LIŚCIA - JESIEŃ WOKÓŁ NAS”

KONKURS PLASTYCZNY „CUDA Z JESIENNEGO LIŚCIA - JESIEŃ WOKÓŁ NAS”

Klaudia i Franio z gr. I z dyplomami i nagrodami na tle prac konkursowych.

Jesień to czas, kiedy w przyrodzie zachodzi wiele ciekawych zjawisk. Ta kolorowa pora roku dostarcza nam wielu pomysłów i stanowi źródło inspiracji. Z tej okazji w naszym przedszkolu został zorganizowany konkurs plastyczny pt. „Cuda z jesiennego liścia – Jesień wokół nas”. W konkursie wzięło udział 20-ro dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Dzieci wykonały bardzo ciekawe prace z jesiennych liści. A oceniało je jury w składzie: p. dyrektor A. Mozio, p. Paulina Jóźwiak, p. B. Borowczyk. Oto laureaci konkursu:
3, 4 – latki: I miejsce – Klaudia Rezler, II miejsce – Nina Sieradzan, III miejsce – Szymon Urbaniak
4, 6 – latki: I miejsce – Antonina Nawrocka, II miejsce –Antonina Harasna, III miejsce – Laura Borowiak.
Pozostali uczestnicy to: Wojciech Efremov, Kacper Kapusta, Eliza Bruź, Aleksandra Dembińska, Zofia Wasik, Kuba Wawrzyniak, Franciszek Kulbieda, Laura Ogrodowczyk, Julia Kaczmarek, Antoni Wiczewski, Blanka Kałużna, Laura Jarek, Kaja Matusiak, Mikołaj Ambroziak.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowy dyplom oraz upominek w postaci książki. Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

A. Macikowska

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności