Dziś jest poniedziałek, 23.05.2022, imieniny Iwony, Emilii
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » KONKURS PLASTYCZNY „LIST DO ŚW. MIKOŁAJA – WYMARZONY PREZENT”

KONKURS PLASTYCZNY „LIST DO ŚW. MIKOŁAJA – WYMARZONY PREZENT”

Prace konkursowe.

Wszystkie dzieci wiedzą, że Święty Mikołaj to starszy pan, który rozdaje prezenty, dba o renifery i elfy, które pomagają Mikołajowi w wybieraniu oraz dawaniu prezentów. Wszystkiego dzieci kochają Mikołaja i czekają na niego z niecierpliwością, aby dostać ten jeden jedyny i wymarzony prezent. Jednak, aby to się stało, dzieci piszą wcześniej listy.
W związku z tym w przedszkolu został zorganizowany konkurs plastyczny „List do św. Mikołaja – wymarzony prezent”.  Komisja oceniająca w składzie: Agnieszka Mozio – dyrektor przedszkola, Małgorzata Przybylak  - nauczyciel Szkoły Podstawowej w Malanowie oraz Beata Górska – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Miłaczewie miała bardzo trudne zadanie biorąc pod uwagę kryteria oceny: samodzielność, zgodność z tematem, estetyka, oryginalność oraz pomysłowość. Prace były oceniane w 4 kategoriach wiekowych:


    3-latki
    I miejsce: Antoni Bryl gr. I
    II miejsce:  Aleksandra Harasna gr. I
    III miejsce: Zuzanna Majcherek gr. II
    wyróżnienie: Nikola Krajewska gr. II

    4-latki
    I miejsce:  Amelka Frankowska i Iga Brzózka gr. IV
    II miejsce:  Antonina Harasna i Letycja Perlińska gr. III
    III miejsce: Wiktoria Antas gr. X    
    wyróżnienie: Gabriela Jafra i Patrycja Bałwas gr. IX, Fabian Bącler gr. X

    5-latki
    I miejsce: Adrian Wągiel gr. VI
    II miejsce: Zofia Dużyńska gr. VI    
    III miejsce: Marcel Tomasik gr. V
    wyróżnienie: Natalia Sieradzan gr. V

    6-latki
    I miejsce: Yuliia Poltoratska gr. VII
    II miejsce: Iga Bany gr. VII
   III miejsce: Alan Zgórski gr. VIII
    wyróżnienie: Hanna Walczak gr. VIII


organizatorzy: Milena Dewicka-Glapa i Agnieszka Macikowska

 

zdjęcia: galeria

 


Pozostałe aktualności