Dziś jest środa, 21.02.2024, imieniny Eleonory, Kiejstuta
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Konkurs plastyczny "List do Świętego Mikołaja - mój wymarzony prezent"

Konkurs plastyczny "List do Świętego Mikołaja - mój wymarzony prezent"

Marcelinka z dyplomem i nagroda

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu zorganizowany został konkurs plastyczny pt. „List do Świętego Mikołaja – mój wymarzony prezent”. Przedszkolaki miały okazję zaprezentować swoje marzenia o prezencie, który chciałyby znaleźć pod choinką. W konkursie udział wzięło 20 dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Prace oceniało jury w składzie: p. dyrektor A. Mozio, p. I. Bartczak-Klimek, p. A. Marendziak. Oto laureaci konkursu:

3 latki: I miejsce – Marcelina Zwolińska, II miejsce – Klaudia Rezler, III miejsce – Zofia Wasik

4 latki: I miejsce –Bianka Urban, II miejsce – Martyna Pilarczyk, III miejsce – Filip Wieczorek

5 latki: I miejsce – Wiktoria Dębińska, II miejsce – Patrycja Andrzejczak, III miejsce – Liwia Paruszewska

6 latki: I miejsce – Pola Urban, II miejsce – Pola Jaworska, III miejsce – Gabriela Hoch

Pozostali uczestnicy to: Julia Dębińska, Wiktor Borowski, Wiktor Łyskanowski, Oliwia Kaczkowska, Hanna Harasna, Amelia Kałużna, Zuzanna Kałużna, Oliwia Słowińska.

A. M.

zdjęcia:  galeria