Dziś jest wtorek, 15.06.2021, imieniny Jolanty, Wita
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » KONKURS PLASTYCZNY - LIST DO MIKOŁAJA „MÓJ WYMARZONY PREZENT”

KONKURS PLASTYCZNY - LIST DO MIKOŁAJA „MÓJ WYMARZONY PREZENT”

IMG_20201208_093050

Mikołajkowy czas oraz zbliżające się święta Bożego Narodzenia były okazją do zaprezentowania swoich umiejętności plastycznych oraz zilustrowania swoich marzeń o prezentach od Mikołaja. Dlatego też w naszym przedszkolu został przeprowadzony konkurs plastyczny, w którym wzięły udział dzieci od 3 do 6 lat. Przedszkolaki z zapałem oraz dużym zaangażowaniem wzięły się do pracy. Powstało 26 prac wyróżnionych przez jury w składzie: p. dyrektor A. Mozio, p. B. Borowczyk oraz p. I. Klimek. Oto laureaci konkursu:

 

3-latki: I miejsce - Zuzanna Świtaj,   II miejsce – Laura Ogrodowczyk,  III miejsce – Szymon Stelmaszak,  wyróżnienia: Antonina Harasna, Blanka Kaczkowska 

4-latki:   I miejsce – Maja Wawrzyniak,   II miejsce – Gabriela Dróżdż,  III miejsce – Iga Przygońska, wyróżnienia: Pola Jaworska, Patryk Klimek, Szymon Krajewski, Zuzanna Bortnowska

5-latki:  I miejsce – Marcel Borowski,   II miejsce – Alan Górecki,     III miejsce – Liwia Urban, III miejsce – Liwia Urban,  wyróżnienia: Mikołaj Janeczek, Nadia Dobrzańska, Amelia Majda, Hanna Walczak, Alan Zgórski, Nikodem Chojnacki,

 6-latki:     I miejsce – Jessica Sobczak,  II miejsce – Aleksandra Gorgolewska, III miejsce – Zuzanna Lament,  wyróżnienia: Julia Rezler, Adam Jarek

Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

koordynatorzy konkursu

Ewelina Czekała i Milena Dewicka-Glapa

zdjęcia: galeria

 

 

 

 


Pozostałe aktualności