Dziś jest czwartek, 03.12.2020, imieniny Franciszka, Ksawerego
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » KONKURS "PIRAMIDA ZDROWIA"

KONKURS "PIRAMIDA ZDROWIA"

KONKURS "PIRAMIDA ZDROWIA"

W naszym przedszkolu zorganizowano Międzygrupowy Konkurs Plastyczny pod hasłem „Piramida Zdrowia”. Celem konkursu było kształtowanie u dzieci prawidłowych nawyków żywieniowych i umiejętności wyboru zdrowych oraz wartościowych produktów spożywczych a także zrozumienie pozytywnego wpływu ruchu na nasze zdrowie. 10 marca przy okazji uroczystości „Dnia Kobiet” odbyło się jego rozstrzygnięcie i wręczenie nagród. Powołane do konkursu jury w składzie: p. Karolina Wojtkowiak – instruktor do spraw kultury z Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Malanowie oraz p. Justyna Sypniewska – terapeuta i pielęgniarka Środowiskowego Domu Samopomocy w Miłaczewie miało naprawdę trudny orzech do zgryzienia i zmagało się ze wskazaniem tych najciekawszych i najlepszych dzieł. I tak w kategorii dzieci 3, 4 – letnich nagrodę otrzymała praca grupy „Jeżyki”, natomiast w kategorii dzieci 5, 6 – letnich otrzymała ją gr. „Żabki”. Za włożony wkład, za ciekawe pomysły i powstanie naprawdę pięknych kompozycji  pozostałe grupy naszego przedszkola otrzymały również dyplomy za udział w konkursie i upominki w postaci książek. Przygotowane Piramidy Zdrowia przygotowane przez naszych przedszkolaków można podziwiać w szatni na ul. Słonecznej.
                                                                                                                      koordynator konkursu
                                                                                                                                Edyta Wasik

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności