Dziś jest wtorek, 27.07.2021, imieniny Natalii, Aureliusza
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » KONCERT NA SKRZYPCACH

KONCERT NA SKRZYPCACH

Dziewczynka z instrumentem

Małgosia Misiek z grupy VII, która jest uczennicą Państwowej Szkoły Muzycznej im. W. Lutosławskiego w Turku zaprezentowała swoje umiejętności podczas przedszkolnego występu. Sześciolatki usłyszały utwory: „Kurki trzy”, „The Happy Farmer”, „Minuet 3”, „Minuet 4” oraz „Allegro” wykonane na skrzypcach. Małgosia zaprezentowała też instrument, jego budowę, sposób gry, opowiedziała też o czasie poświęconym na naukę gry na skrzypcach. Dzieci z zachwytem wysłuchały koncertu w wykonaniu swojej koleżanki.

Małgorzata Przygońska

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności