Dziś jest środa, 19.06.2024, imieniny Gerwazego, Protazego
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Kim będę kiedy dorosnę - wycieczka do piekarni/sklepu - grupa IV

Kim będę kiedy dorosnę - wycieczka do piekarni/sklepu - grupa IV

wspolne zdjecie

Kim będzie moje dziecko, gdy dorośnie – zastanawiają się rodzice, kim będę gdy dorosnę – zastanawiają się dzieci. Próbą odpowiedzi na to pytanie są m.in. wycieczki do różnych zakładów pracy, gdzie przedszkolaki mają możliwość zapoznania się z różnymi zawodami. 13 marca br. dzieci z grupy IV (Sówki), wybrały się do sklepu „Przy Cukierni”. I choć każdy z przedszkolaków był niejednokrotnie, to tym razem dzieci mogły z bliska przyjrzeć się pracy ekspedientek, a także poznać wyposażenie sklepu. Mama Antosi, pani Agnieszka oprowadziła nas i opowiedziała o sklepie, zaprezentowała asortyment, kasę fiskalną , wagę oraz wszystkie regały, półki i lodówki. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem oglądały wszystko co można kupić w sklepie, oraz miały możliwość obserwowania robienia zakupów przez klientów. Wizyta w sklepie była bardzo interesująca i pouczająca dla wszystkich przedszkolaków. Słowa wdzięczności należą się pani Agnieszce Dubel oraz innym ekspedientkom, które przyjęły nas z dużą serdecznością i obdarowały pięknymi upominkami.

A.D.M.

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności