Dziś jest sobota, 25.03.2023, imieniny Marioli, Dyzmy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » "KARNAWAŁOWO I ZABAWOWO"

"KARNAWAŁOWO I ZABAWOWO"

Przedszkolaki ze swoimi paniami bawia sie przy muzyce

Pod takim tytułem w środę 18 stycznia 2023r. w naszym przedszkolu miała miejsce kolejna w tym roku audycja muzyczna Art.-ES z Pabianic. Dzieci z wszystkich grup uczestniczyły wspólnie w wesołej zabawie. Pani Ewa i p. Sławek jak zawsze wprawili przedszkolaków w radosny nastrój zapraszając ich do tańca w rytmie popularnych przebojów. Na zakończenie najlepiej bawiące się dzieci otrzymały zaszczytny tytuł królowej i króla balu. Sądząc po humorach uczestników dzisiejszej zabawy karnawał w naszym przedszkolu można uznać za rozpoczęty.

E.B.

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności