Dziś jest czwartek, 11.08.2022, imieniny Ligii, Zuzanny
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » JESTEŚMY POLKĄ I POLAKIEM - grupa VII

JESTEŚMY POLKĄ I POLAKIEM - grupa VII

IMG_8153

Dzieci sześcioletnie z grupy VII przygotowały program artystyczny z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Była ona zwieńczeniem cyklu zajęć z zakresu edukacji patriotycznej. „Niedźwiadki” śpiewały patriotyczne piosenki, recytowały wiersze, grały na instrumentach. Tym samym poszerzały swoją wiedzę o historii Polski, polskich symbolach narodowych oraz wydarzeniach historycznych. Z uwagi na trwającą epidemię COVID-19  uroczystość została nagrana i wszystkie przedszkolaki miały możliwość obejrzenia jej w swoich grupach.

E.B.

zdjęcia:  galeria


Pozostałe aktualności