Dziś jest wtorek, 15.06.2021, imieniny Jolanty, Wita
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » XVI GMINNY KONKURS WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE

XVI GMINNY KONKURS WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE

IMG_7348

XVI Gminny Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie „Jesteśmy bezpieczni w domu, przedszkolu i na ulicy” odbył się dopiero w grudniu. Spowodowane to było zmianami w nauczaniu od marca br. w związku z sytuacją epidemiczną w kraju. Tegoroczna edycja, plastyczna, miała nieco inny przebieg – zgodnie z obowiązującymi procedurami.
Na konkurs przekazano  prace:
-  z Oddziału Przedszkolnego w Dziadowicach: Adama Ćwiklińskiego, Zuzanny Dębskiej, Miłosza Wieczyńskiego – opiekun p. Dorota Stefaniak,
- z Oddziału Przedszkolnego w Miłaczewie: Zuzanny Bruź, Aleksandry Gruszczyńskiej, Igora Gruszczyńskiego  - opiekun p. Monika Gawlik;
- z grupy VI Gminnego Przedszkola w Malanowie: Wiktora Glapy, Julii Rezler, Jessiki Sobczak – opiekun Małgorzata Muszyńska;
- z grupy VII Gminnego Przedszkola w Malanowie:  Filipa Czekały, Leny Grzelki, Gabrieli Kubiak – opiekun Małgorzata Przygońska.
4 grudnia 2020r. oceniło je Jury w  składzie: Wójt Gminy Malanów p. Ireneusz Augustyniak , Dyrektor GOPS w Malanowie  p. Alicja Maciejewska,  Dzielnicowy Gminy Malanów p. Krzysztof Aleksanderek, nauczycielka plastyki ze Szkoły Podstawowej w Miłaczewie p. Beata Górska. I miejsce zajęła Zuzanna Dębska, II miejsce – ex aequo: Zuzanna Bruź i Igor Gruszczyński, III miejsce Miłosz Wieczyńśki. Wyróżnienia otrzymali: Filip Czekała i Gabriela Kubiak.  Wszystkim zostały przekazane pamiątkowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Malanów p. I. Augustyniaka. Dzieci z gr. IV pod kierunkiem p. Karoliny Iwańskiej przygotowały program artystyczny o tematyce bezpieczeństwa, który został udostępniony przedszkolakom w wersji online. Dziękujemy uczestnikom konkursu, ich opiekunom, członkom jury  i fundatorowi nagród. Wszystkim sześciolatkom gratulujemy i życzymy rozwijania talentów plastycznych.

koordynator konkursu

E. Bartosik

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności