Dziś jest wtorek, 25.01.2022, imieniny Tatiany, Miłosza
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » JESIENNE WYCIECZKI DZIECI DO PARKU I LASU

JESIENNE WYCIECZKI DZIECI DO PARKU I LASU

dzieci spaceruja po lesie

Jesień to czas wielu zmian w przyrodzie. Aby je lepiej poznać oraz zrozumieć warto wyruszyć tam, gdzie są one widoczne gołym okiem. Wystarczy wtedy „otworzyć oczy i uszy” na wszystko, co nas otacza, a dowiemy się i odkryjemy wiele ciekawych rzeczy. Dlatego więc podczas realizacji tematów kompleksowych w poszczególnych grupach przedszkolnych nie mogło zabraknąć spacerów do parku i lasu, aby zgłębić zdobytą wiedzę oraz poszerzyć doświadczenia dzieci. Przedszkolaki z ochotą wyruszyły na poszukiwania śladów jesieni, a pomagały im w tym lupy, by jeszcze lepiej móc przyjrzeć się przyrodzie. Dzieci wielozmysłowo poznawały środowisko naturalne - wąchały, dotykały, słuchały, zbierały okazy przyrodnicze, które posłużyły do wykonania wielu ciekawych prac, a samo przebywanie tak blisko natury dawało dzieciom wiele radości i satysfakcji z bycia obserwatorami i odkrywcami.

E. Czekała

zdjęcia: grupa IV

            grupa III

            grupa V

            grupa VII

            grupa II

            grupa VI


Pozostałe aktualności