Dziś jest piątek, 14.05.2021, imieniny Bonifacego, Macieja
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Informacja dla Rodziców - zdalna edukacja

Informacja dla Rodziców - zdalna edukacja

Propozycje zajęć i zabaw edukacyjnych

Drodzy Rodzice i Dzieci

W związku z wejściem w życie
Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 od 25 marca do 10 kwietnia 2020 roku podstawa programowa wychowania przedszkolnego w naszej placówce realizowana jest na odległość.


Przygotowane przez nauczycielki materiały, wskazówki oraz propozycje aktywności i zajęć na każdy dzień  tygodnia do realizacji przez dziecko w domu będą przekazywane Państwu przez komunikator w aplikacji www.iprzedszkole.progman.pl lub za pomocą poczty elektronicznej – elektroniczna skrzynka grupowa (hasło otrzymacie Państwo od wychowawcy grupy).

 

W razie pytań zapraszam do kontaktu pod nr tel. 507 193 525
lub z wychowawcą grupy

kontakt e-mail z dyrektorem: dyrektorprzedszkole@malanow.pl lub przedszkole@malanow.pl

lub przez komunikator w aplikacji iPrzedszkole -  www.iprzedszkole.progman.pl


 

Zapraszamy do wspólnej nauki poprzez zabawę!

 

Pozdrawiamy wszystkie Dzieci i Rodziców

Dyrektor, Nauczyciele i Pracownicy Przedszkola

 


Pozostałe aktualności