Dziś jest czwartek, 15.04.2021, imieniny Anastazji, Wacława
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » INFORMACJA DLA RODZICÓW

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Szanowni Rodzice

    Witamy w nowym roku szkolnym szkolnym 2020/2021. Ten rok rozpoczyna się inaczej niż zwykle z powodu istniejącej sytuacji epidemicznej w kraju.
    W trosce o bezpieczeństwo dzieci, Rodziców oraz pracowników przedszkola zostały wprowadzone odpowiednie procedury. Bardzo prosimy o zapoznanie się z nimi i przestrzeganie zawartych w nich zapisów. Procedury i oświadczenia zamieszczone są na stronie internetowej przedszkola w zakładce Dokumenty /Pliki do pobrania/ COVID 19:

procedury 

oświadczenia (dokumenty do wydruku).

Prosimy o wydrukowanie i czytelne podpisanie zamieszczonych tam oświadczeń,  zgody na pomiar temperatury oraz w razie potrzeby upoważnienia do obioru dziecka i złożenie w sekretariacie przedszkola przy ul Słonecznej 3, do poniedziałku 31 sierpnia 2020r., do godziny 15:00 (w oddziałach zamiejscowych w Dziadowicach i Miłaczewie - w tych oddziałach do godz. 13:00).
    W związku z ograniczoną liczbą osób mogących przebywać w przestrzeni wspólnej bardzo prosimy Państwa o cierpliwość i wyrozumiałość.
   Pierwszego dnia prosimy wyposażyć dziecko w miękkie obuwie, ubranie na zmianę zapakowane szczelnie w worek foliowy (proszę zostawić na półce w szatni) oraz podpisany kubek do wody (najlepiej plastikowy, który można wyparzać).
    Z niecierpliwością oczekujemy rozpoczęcia nowego roku szkolnego i życzymy owocnej współpracy.


 Agnieszka Mozio

Dyrektor i Rada Pedagogiczna
Gminnego Przedszkola w Malanowie
z oddziałami zamiejscowymi w Dziadowicach i Miłaczewie


Pozostałe aktualności