Dziś jest niedziela, 16.06.2024, imieniny Aliny, Justyny
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » III Przegląd tańca grupowego

III Przegląd tańca grupowego

Przegl¦ud ta+äca grupowego, przeszkolaki ta+äcz¦u uk+eady taneczne  grupa 1 (1)

W dniu 27 marca 2024r. w sali gimnastycznej w Gminnym Przedszkolu w Malanowie, odbył się już trzeci Przegląd Tańca Grupowego Przedszkolaków . Celem tanecznych spotkań jest integracja, wzajemne poznawanie się dzieci, przybliżanie różnych stylów i rodzajów tańca, a także rozwijanie zainteresowań i umiejętności. Jak co roku, na scenie zaprezentowały się wszystkie grupy przedszkolne. Nauczycielki przygotowujące wychowanków do występu wykazały dużą inwencję w zakresie strojów, rekwizytów oraz układów tanecznych. Przedszkolaki zaprezentowały się przed całą społecznością przedszkolną w następujących układach tanecznych:

gr. I    -  "Wiosna,wiosenka" - wych. M. Muszyńska

gr. II   -  "Hands up" - wych. K. Iwańska

gr. III  - "Nad pięknym, modrym Dunajem" J.Straussa - wych. E. Bartosik

gr. IV  - "Orkiestry dęte" H. Kunicka - wych. A. Dewicka-Misiek

gr. V   -  "I like move it" - wych. M. Przygońska

gr. VI  -  "Toca, toca" - wych. E. Czekała

gr. VII -  "A ty tańcz, tańcz" - wych. E. Wasik

gr. VIII-  "Paso doble" - wych. A. Dembińska

gr. IX  -  "Polka dla Anny" J. Straussa - wych. A. Balcerzak

gr. X   -  "Góry do góry" - wych. M. Dewicka-Glapa

Przedszkolaki zaprezentowały się znakomicie za co otrzymały gromkie brawa, dyplom i upominek dla grupy. Udział w przeglądzie tanecznym dostarczył naszym dzieciom mnóstwo radości i niezapomnianych wrażeń.

A.D.M.

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności