Dziś jest czwartek, 03.12.2020, imieniny Franciszka, Ksawerego
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » „HERBATKA DLA BABCI I DZIADKA”

„HERBATKA DLA BABCI I DZIADKA”

„HERBATKA DLA BABCI I DZIADKA”

"Dzisiaj na Babcię oraz na Dziadka

czeka ciasteczko oraz herbatka"

Przedszkolaki jak co roku pamiętają o święcie swoich kochanych Babć i Dziadków.  W dniach 21-24 stycznia 2020r. mieliśmy zaszczyt gościć ich w naszym przedszkolu - przy ul. Słonecznej, Parkowej oraz w oddziałach w Dziadowicach i Miłaczewie.  Wszystkie dzieci przygotowywały się starannie do tych uroczystości – opanowując treści programów artystycznych, wykonując zaproszenia oraz upominki.  Podczas spotkań w poszczególnych grupach wnuczęta wyrażały swoją wdzięczność i miłość do Babć i Dziadków odgrywając scenki, deklamując wiersze, tańcząc i śpiewając piosenki. Składały też życzenia osobiście, obdarowując ich przy okazji samodzielnie wykonanymi prezentami.  Przedszkolaki zaprosiły także swoje Babcie i Dziadków do wspólnych zabaw. Te niecodzienne spotkania przebiegały w radosnej atmosferze przy herbatce i słodkościach przygotowanych przez Rodziców.
Dziękujemy Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu uroczystości a miłym Gościom za uświetnienie ich swoją obecnością.

Elżbieta Bartosik

zdjęcia:   grupa I

              grupa II

              grupa III

              grupa IV

              grupa V

              grupa VI

              grupa VII

              grupa VIII

               grupa IX

            

       

            


Pozostałe aktualności