Dziś jest piątek, 14.05.2021, imieniny Bonifacego, Macieja
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » GASZYN CHALLENGE W PRZEDSZKOLU

GASZYN CHALLENGE W PRZEDSZKOLU

Gaszyn Challenge

Pracownicy naszego przedszkola przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji Gaszyn Challenge. Dziękujemy za nominację Radnym i Sołtysom z Gminy Malanów. Zbiórka na rzecz chorego Wojtusia trwająca od kilku miesięcy została rozpropagowana i zakończona sukcesem dzięki strażakowi z Gaszyna. Włączyli się do niej przedstawiciele różnych instytucji i zawodów. Akcja objęła swym zasięgiem Polskę, a nawet przekroczyła granice i nadal trwa. W ten sposób można pomóc również innym potrzebującym pomocy chorym dzieciom.
Do Gaszyn Challenge nominowaliśmy: Ratownictwo Medyczne w Turku, Firmę Elektrokabel w Turku oraz Przedszkole Samorządowe nr 6 w Turku.  
                                                                                                                                                               

Elżbieta Bartosik

 

Link do nagrania


Pozostałe aktualności