Dziś jest poniedziałek, 28.11.2022, imieniny Zdzisława, Lesława
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » FINAŁ KONKURSU ZBIÓRKI ZUŻYTYCH BATERII

FINAŁ KONKURSU ZBIÓRKI ZUŻYTYCH BATERII

Dyplom dla przedszkola za zajecie V miejsca w KZzB 20222

Nasze przedszkole wzięło udział w „Konkursie Zbiórki zużytych Baterii (KZzB) 2022” organizowanym przez Związek Komunalny Gmin „Czyste Miasto, Czysta Gmina”. Zbiórka przyczynia się do tego, że te niebezpieczne odpady nie trafiają do środowiska przyrodniczego, ale zostają poddane profesjonalnemu procesowi unieszkodliwienia. Podnosi się również świadomość ekologiczna uczestników konkursu oraz utrwala nawyk segregacji odpadów. W tegorocznej zbiórce uczestniczyło 30 placówek oświatowych. Dzięki zaangażowaniu przedszkolaków i ich rodzin nasze przedszkole zajęło 19 miejsce w kategorii „A” – ilość zużytych baterii  w przeliczeniu na przedszkolaka, oraz 5 miejsce w kategorii „C” - na największą ilość zużytych baterii zebranych przez przedszkole. W ramach nagrody każda grupa przedszkolna otrzymały grę zręcznościową. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zbiórkę zużytych baterii  na terenie naszego przedszkola oraz zachęcamy do jej kontynuowania.

koordynator zbiórki
E.B.

 

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności