Dziś jest sobota, 15.06.2024, imieniny Jolanty, Wita
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Filip na XXVII Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Przedszkolaków DO-RE-MI - Czerwonak 2024

Filip na XXVII Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Przedszkolaków DO-RE-MI - Czerwonak 2024

Filip zdjecie z prowadzacymi

18 maja 2024 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie odbył się XXVII Wojewódzki Festiwal Piosenki Przedszkolaków – DO-RE-MI Czerwonak 2024 - eliminacje regionu konińskiego. Gminne Przedszkole w Malanowie reprezentował Filip Szmyt z grupy IV „Sówki”. Filip wspaniale zaśpiewał piosnkę U. Kozłowskiej „Przyszła wiosna do lasu”.

Jury w składzie Lucyna Lenard-Woźniak, Paweł Siwiński i Anna Marciniak miało nie lada wyzwanie by wyłonić 5 uczestników z 21 naprawdę zdolnych wykonawców, którzy będą występować już za tydzień w Koziegłowach. Dla naszego wokalisty była to niezapomniana przygoda, świetna zabawa oraz ogromne przeżycie i doświadczenie. Nasz przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom oraz upominek. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

A. D-M

Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności