Dziś jest sobota, 15.06.2024, imieniny Jolanty, Wita
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Festyn Rodzinny 2024

Festyn Rodzinny 2024

Dzieci z gr. I, II, III, IX i X w piosence dla mamy i taty

13 maja, w ciepłe i słoneczne popołudnie cała społeczność przedszkolna zebrała się na placu przedszkolnym, by po kilku latach przerwy rozpocząć tak długo wyczekiwany Festyn Rodzinny 2024. Dyrektor przedszkola powitała: Wójta Gminy Malanów - p. Ireneusza Augustyniaka, p. Alicję Maciejewską – Przewodniczącą Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Malanowie, p. Anetę Kostrzewę – kierownika Środowiskowego Domu Samopomocy w Miłaczewie, przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Turku, druhów strażaków z OSP w Malanowie, przedstawicieli Nadleśnictwa Turek, pracowników OSiR-u w Malanowie, p. Tomasza Adamczaka, dzieci ich rodziców oraz bliskich naszych przedszkolaków. Następnie głos zabrał Wójt Gminy Malanów, który życzył wszystkim udanej zabawy. W oficjalnej części festynu czekały na zebranych występy naszych przedszkolaków. Dzieci z grup: I, II, III, IX i X wystąpiły w piosence „Mama, tata najpiękniejsze słowa świata”. Średniaki z grup IV i V wystąpiły w piosence „Jesteśmy jagódki”, natomiast starszaki - 5,6 latki z grup VI, VII i VIII zaśpiewały i zatańczyły do piosenki „To jest nasz dzień”. Po części oficjalnej nadszedł wreszcie czas na atrakcje, a ich było niemało: mini salon kosmetyczny oraz fryzjerski, balonikowe cuda, zabawy z animatorem, bańki mydlane, „miasteczko dzieci”, malowanie farbami na folii. Zapachami zapraszały również stoiska spożywcze: gorąca czekolada, napoje, galaretki, ciasta i desery, lody, wata cukrowa, pizza, popcorn, kiełbasa z grilla, chleb ze smalcem i ogórkiem, nuggetsy, gorąca zupa. Czas rodzinnego świętowania umilał nam dj. Dawid Bończyk Light & Sound. Wspaniale było znów spotkać się w tak dużym gronie i wspólnie spędzić ten czas. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowania oraz przebieg naszego festynu. Podziękowanie kierujemy również dla naszych sponsorów, którymi są: Bank Spółdzielczy w Malanowie, PH Agromal Karolina Bałwas, Sklep u Janickich, Kwiaciarnia Malanów Ewa Haraś, Sklep Wielobranżowy Cezary Miszczak, Salon fryzjersko-kosmetyczny „Metamorfoza” Emilia Macudzińska, Hollywood Beauty Academy, Nikola Siepka, Evento Kinga Janik, Kicipazur Kinga Laskowska, Transbud Piotr Jakubowski, P.H.U. Carmen Łukasz Kubiak, Sklep Ogrodowczyk „Delikatesy” Malanów, Market Przy Piekarni Ogrodowczyk Malanów, Punkt Apteczny „Wspólna” Malanów, Studio fryzjerskie Agnieszka Tomczyk, Patryk Ogrodowczyk, Apteka Agnieszka Bregierska, Kwiaciarnia Patrycja Dopieralska-Pakuła, Sklep „Świat Dziecka”, Fryzjer „Na Słonecznej”, Katarzyna Koralewska, Art-Dom Artur Kąciak, PHU Dorota Janicka, Sisi Butik Bernadeta Laskowska, Sklep odzieżowy „Angela”, Sklep Kubaccy Malanów, Monika i Piotr Pakulscy, Sklep Lewiatan Malanów, BR Invest Anis Bartczak, Hurtownia, Sklep Materiały Budowlane DETRAX POL Sp. z o.o., Pizzeria Roma, Restauracja Hacjenda, Rodamed, Gabinet Weterynaryjny Vet-Lab Malanów, Kwiaciarnia „Stylowa” Malanów, Serwis MOTRIO - Auto Serwis Cisew, Turecka Izba Gospodarcza, OSP Malanów, Salon Fryzjersko Kosmetyczny Karolina Banasiak, Karolina Bortnowska, Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp.k., Colian sp. z o.o., Salon Fryzjerski „Maja” Ewa Kaleta, Kurczak z rożna SZTOS Kebab&Pizza, Akademia Upiększania Agnieszka Urban, Mani&Pedi by Ania Anna Ptak, Środowiskowy Dom Samopomocy w Miłaczewie, Anna Adam Kałużni, Multiagencja Ubezpieczeniowa Elżbieta Salij-Rosińska, Kuchnia pod Zającem – Bistro Justyna Chojnacka, Anna Koronacka, Myjnia TIR AW Malanów, Restauracja Vena Malanów, Wioska sensoryczna Konstancja Jakubowska. Udział animatorów sponsorowała Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Malanowie.

Wszystkie środki zebrane podczas festynu zasilą konto Rady Rodziców Przedszkola.

Bardzo dziękujemy i do zobaczenia na kolejnym festynie.

E.Cz.

Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności