Dziś jest środa, 19.06.2024, imieniny Gerwazego, Protazego
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Dziewczynki z grupy VII na konkursie muzycznym i plastycznym

Dziewczynki z grupy VII na konkursie muzycznym i plastycznym

Dziewczynki z gr. VII na konkursie muzycznym

18 maja, dziewczynki z gr. Kotki – Kornelia Kaczor oraz Nadia Połatyńska wystąpiły na scenie Centrum Kultury w Dobrej podczas XVIII Powiatowego Konkursu Przedszkolaków „Śpiewam i maluję”. Nasze wokalistki zaprezentowały się w utworach muzycznych pt.: „Świat w naszych rękach” oraz „Dziękuję mamo! Dziękuję tato!”. Nadia została wyróżniona przez komisję otrzymując nagrodę. Kornelia otrzymała pamiątkowy dyplom oraz upominek za udział w konkursie. Dla dziewczynek było to duże przeżycie oraz ogromna radość z wystąpienia przed dużą publicznością. W części plastycznej tegorocznego konkursu nt. „Przygoda Bolka i Lolka” wzięła udział Gabrysia Dróżdż (gr. VII), która również trzymała dyplom za udział. Gratulujemy naszym wychowankom oraz życzymy dalszych sukcesów

E. Cz.

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności