Dziś jest wtorek, 27.07.2021, imieniny Natalii, Aureliusza
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » DZIEŃ ZIEMI W NASZYM PRZEDSZKOLU

DZIEŃ ZIEMI W NASZYM PRZEDSZKOLU

IMG_20210422_105951

Światowy Dzień Ziemi to największe i najbardziej popularne święto ekologiczne na świecie. Celem święta jest promowanie proekologicznych postaw w społeczeństwie oraz budowanie wspólnej odpowiedzialności za Ziemię. Z tej okazji 22.04. 2021r. zorganizowaliśmy dla naszych przedszkolaków wiele różnych zabaw z ekologią w tle. Dzieci chcąc podkreślić wagę tego dnia oraz pokazać, że są przyjaciółmi przyrody ubrali się tego dnia na zielono. W każdej grupie przedszkolnej odbyło się wiele atrakcyjnych oraz pouczających zajęć i aktywności, tj. pogadanki, oglądanie filmów edukacyjnych, segregowanie śmieci, zabawy ruchowe, prace plastyczne, itd. Wszystkie te działania miały na celu podkreślenie, jak ważne jest nasze zaangażowanie w działania na rzecz naszej planety. Przedszkolaki wiedzą to doskonale i zawsze chętnie biorą udział w tego typu wydarzeniach.


E. Czekała

zdjęcia: grupa II   Zajączki

            grupa IV   Motylki

            grupa V    Niedźwiadki

            grupa VIII   Pszczółki

            grupa I    Wiewiórki

            grupa VII   Biedronki

            grupa IX     Jeżyki


Pozostałe aktualności