Dziś jest wtorek, 20.10.2020, imieniny Ireny, Kleopatry
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

"Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy

20 września zbliża się,

od malucha aż po starszaka

wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jak co roku obchodzony jest 20 września. Dzień ten jest ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce, ponieważ został on ustanowiony, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci oraz do popularyzacji wychowania przedszkolnego. To szczególne święto ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.
21.09. przedszkolaki z Gminnego Przedszkola w Malanowie również przyłączyły się do wspólnego świętowania. Na dzieci czekało wiele atrakcji i niespodzianek w grupach. Wśród nich znalazły się między innymi gry i zabawy integracyjne, zabawy z chustami animacyjnymi, malowanie balonów, konkurencje sportowe.
Wszyscy bawili się znakomicie, co potwierdzały szczere uśmiechy dzieci, a dopełnieniem tego szczególnego dnia były upominki dla każdego przedszkolaka.

Ewelina Czekała

zdjęcia: grupa I