Dziś jest niedziela, 29.01.2023, imieniny Franciszka, Zdzisława
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » DZIEŃ PRAW DZIECKA W NASZYM PRZEDSZKOLU

DZIEŃ PRAW DZIECKA W NASZYM PRZEDSZKOLU

prawa dziecka 1

Co roku 20 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Tego dnia w szczególny sposób uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. 20 listopada 1989 roku Zgromadzenie Ogólne ONZ przyjęło Konwencję o prawach dziecka. Polska ratyfikowała Konwencję 7 czerwca 1991 roku.   21 listopada w naszym przedszkolu również podkreśliliśmy rolę dzieci oraz ich prawa przeprowadzając pogadanki, wyświetlając filmy tematyczne, przeprowadzając różnorodne zabawy oraz zajęcia plastyczne.

 E.Cz.

zdjęcia: grupa VII

              grupa IV

              grupa III

              grupa I

              grupa V

              grupa II

              grupa X

              grupa VI

              grupa VIII

              grupa IX


Pozostałe aktualności