Dziś jest środa, 21.02.2024, imieniny Eleonory, Kiejstuta
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia

Dzieci z gr. III z wykonanymi przez siebie misiowymi maskami.

Dzień Pluszowego Misia przypada 25 listopada. W tym roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy go w piątek. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim pluszowym przyjacielem. We wszystkich grupach odbywały się ciekawe zajęcia z misiami – ruchowe, muzyczne, matematyczne, plastyczne, taneczne i inne. Przedszkolaki zapoznały się bohaterami popularnych bajek o misiach, słuchały książek, oglądały bajki, recytowały wiersze. Dowiedziały się również jaka jest historia pluszowego misia. To był dzień pełen uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy.

E.B.

zdjęcia: grupa IX

            grupa IV

            grupa II

            grupa VI

            grupa X

            grupa VIII

            grupa III

            grupa VII


Pozostałe aktualności