Dziś jest środa, 07.06.2023, imieniny Roberta, Wiesława
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Dzień Kobiet w przedszkolu

Dzień Kobiet w przedszkolu

Wystep dzieci

8 marca w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet. Zaproszonych gości – emerytowane pracownice, panie z Rady Rodziców, panie pracujące w naszej placówce oraz całą zgromadzoną społeczność przedszkolną przywitała p. dyrektor – Agnieszka Mozio. Program artystyczny przygotowały czterolatki z grupy „Biedronek”, w którym zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne. Nie zabrakło serdecznych życzeń skierowanych do wszystkich kobiet, zarówno tych dużych jak i małych. Na zakończenie panie zostały obdarowane własnoręcznie wykonanymi kwiatami, a dzieci cukierkami. Serdecznie dziękujemy za udział w uroczystości, a wszystkim Paniom składamy najlepsze życzenia.

                                                                                              Małgorzata Przygońska

zdjęcia:  galeria

 


Pozostałe aktualności